Divi 1.0 - en to uk translation catalogue (66 entries)

en: The browser version you are currently using is outdated. Please update to the newest version.
uk: Версія браузера, яку ви використовуєте застаріла. Будь ласка, обновіть до останньої версії.

en: You reached your server memory limit. Please try increasing your PHP memory limit.
uk: Ви досягли ліміту пам'яті вашого сервера. Будь ласка, спробуйте збільшити ліміт пам'яті PHP.

en: This file cannot be imported. It may be caused by file_uploads being disabled in your php.ini. It may also be caused by post_max_size or/and upload_max_filesize being smaller than file selected. Please increase it or transfer more substantial data at the time.
uk: Цей файл не може бути імпортований. Це може бути викликано тим, що file_uploads було відключено в вашому php.ini. Це також може бути викликано тим, що post_max_size або/і upload_max_filesize менше обраного файла. Будь ласка, збільшіть його або пересилайте важливіші дані на даний час.

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
uk: Неправильний формат файла. Вам треба завантажувати файл JSON.

en: This file should not be imported in this context.
uk: Цей файл не повинен бути імпортований в цьому контексті.

en: Import estimated time remaining: %smin
uk: Приблизний час до завершення імпорту: %sхв.

en: Export estimated time remaining: %smin
uk: Приблизний час до завершення експорту: %sхв.

en: Backup estimated time remaining: %smin
uk: Приблизний час до завершення резервного копіювання: %sхв.

en: Portability
uk: Портативність

en: Export
uk: Експорт

en: Import
uk: Імпорт

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different website.
uk: Експортування вашого %s створить файл JSON, який можна буде імпортувати на інший веб-сайт.

en: Export File Name
uk: Назва файла, що експортується

en: Only export selected items
uk: Експортувати лише обрані об'єкти

en: Export %s
uk: Експортувати %s

en: Cancel Export
uk: Скасувати Експорт

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all content currently on this page.
uk: Імпортування раніше експортованого файла %s перезапише весь контент, що знаходиться зараз на цій сторінці.

en: Select a previously-exported Divi Builder Layouts file to begin importing items. Large collections of image-heavy exports may take several minutes to upload.
uk: Оберіть раніше експортований файл Макети Divi Builder, щоб почати імпортувати об'єкти. Завантаження великих колекцій експорту, що містить багато зображень, може зайняти декілька хвилин.

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all current data. Please proceed with caution!
uk: Імпортування раніше експортованого %s файла перезапише всі поточні дані. Будь ласка, будьте обережні!

en: Select File To Import
uk: Оберіть файл для імпортування

en: No File Selected
uk: Немає обраного файла

en: Choose File
uk: Оберіть файл

en: Download backup before importing
uk: Завантажте резервну копію перед імпортуванням

en: Import %s
uk: Імпортувати %s

en: Cancel Import
uk: Скасувати Імпорт

en: Import & Export
uk: Імпорт і Експорт

en: The export process failed. Please refresh the page and try again.
uk: Процес експорту не вдався. Будь ласка, обновіть сторінку і спробуйте ще раз.

en: %s: You cannot create a second instance of this class.
uk: %s: Ви не можете створити другий екземпляр цього класу.

en: Automatic updates currently unavailable. For all Elegant Themes products, please <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">authenticate your subscription</a> via the Updates tab in your theme & plugin settings to enable product updates. Make sure that your Username and API Key have been entered correctly.
uk: Автоматичні оновлення наразі недоступні. У разі використання продукції Elegant Themes, будь ласка, <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">підтвердіть Вашу підписку</a> у закладці Оновлення Вашої теми & налаштувань плагіну, щоб увімкнути оновлення продукту. Переконайтеся, що Ви правильно ввели свої Ім'я користувача та API-ключ.

en: Your Elegant Themes subscription has expired. You must <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">renew your account</a> to regain access to product updates and support. To ensure compatibility and security, it is important to always keep your themes and plugins updated.
uk: Термін дії Вашої підписки Elegant Themes закінчився. Вам необхідно <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">відновити свій обліковий запис</a>, щоб отримати доступ до оновлень продукту і служби підтримки. Для забезпечення сумісності та безпеки важливо оновлювати Ваші теми та плагіни.

en: API request failed, please try again.
uk: Запит API був невдалим. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: API request failed. API Key is required.
uk: Запит API був невдалим. Необхідний API-ключ.

en: API Key
uk: API-ключ

en: API URL
uk: API-посилання

en: Form ID
uk: ID форми

en: Authorization Code
uk: Код авторизації

en: API Secret
uk: Секретний API

en: Public API Key
uk: Публічний API-ключ

en: Private API Key
uk: Приватний API-ключ

en: Account ID
uk: ID облікового запису

en: App Name
uk: Назва додатку

en: Successfully authorized. Subscribers count will be updated in background, please check back in %1$s %2$s
uk: Авторизація успішна. Кількість передплатників буде оновлена у фоновому режимі. Будь ласка, перевірте це через %1$s %2$s

en: minute
uk: хвилина

en: minutes
uk: хвилин

en: Already subscribed
uk: Вже підписані

en: You have signed up to a lot of lists very recently, please try again later
uk: Нещодавно Ви підписалися на багато списків. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше

en: Opt-in
uk: Реєстрація

en: Mailster Newsletter Plugin is not enabled!
uk: Mailster Newsletter Plugin не увімкнений!

en: No lists were found. Please create a Mailster list first!
uk: Списки не були знайдені. Будь ласка, спершу створіть список Mailster!

en: An error occurred. Please try again later.
uk: Сталася помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: APP ID
uk: ID додатку

en: Subscribed via
uk: Підписка через

en: Organization ID
uk: ID організації

en: Instance URL
uk: Приклад URL

en: Consumer Key
uk: Ключ споживача

en: Consumer Secret
uk: Секрет споживача

en: Organization ID cannot be empty
uk: Поле ID організації не може бути порожнім

en: An error occurred. Please try again.
uk: Сталася помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Unknown Organization ID
uk: Невідомий ID організації

en: ERROR: Invalid arguments.
uk: ПОМИЛКА: Неправильні параметри.

en: A valid URL was not provided.
uk: Не було надане дійсне URL-посилання.

en: User has blocked requests through HTTP.
uk: Користувач заблокував запити через HTTP.

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
uk: Каталог призначення для потокової передачі файлу не існує або не є доступним для запису.

en: Once Monthly
uk: Один раз на місяць

en: Configuration Error
uk: Помилка конфігурації

en: Got it, thanks!
uk: Зрозуміло, дякую!
