Divi 1.0 - en to tr translation catalogue (66 entries)

en: The browser version you are currently using is outdated. Please update to the newest version.
tr: Şu anda kullandığınız tarayıcı sürümü eskidir. Lütfen en yeni sürüme güncelleyin.

en: You reached your server memory limit. Please try increasing your PHP memory limit.
tr: Sunucu bellek limitinize ulaştınız. Lütfen PHP bellek limitinizi arttırmayı deneyin.

en: This file cannot be imported. It may be caused by file_uploads being disabled in your php.ini. It may also be caused by post_max_size or/and upload_max_filesize being smaller than file selected. Please increase it or transfer more substantial data at the time.
tr: Bu dosya içe aktarılamaz. php.ini nizde devre dışı bırakılmış olan dosyadan kaynaklanmış olabilir. Ayrıca, seçilmiş dosyadan daha küçük olan post_max_size ve/veya upload_max_filesize dan kaynaklanan nedeni olabilir. Lütfen bunu veya o dönemde daha fazla önemli veri aktarını arttırın.

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
tr: Geçersiz Dosya biçimi. Bir JSON dosyası yüklüyor olmalısın.

en: This file should not be imported in this context.
tr: Bu dosya, bu bağlamda içe aktarılmamalı.

en: Import estimated time remaining: %smin
tr: İçe aktarma tahmini kalan süre: %s  dakika

en: Export estimated time remaining: %smin
tr: Dışa aktarma tahmini kalan süre: %s  dakika

en: Backup estimated time remaining: %smin
tr: Yedekleme tahmini kalan süre: %s  dakika

en: Portability
tr: Olasılık

en: Export
tr: Dışa Aktarma

en: Import
tr: İçe Aktarma

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different website.
tr: %snizi dışa aktarmak, farklı bir web sitesine içe aktarılabilen bir JSON dosyası oluşturacaktır.

en: Export File Name
tr: Dışa Aktarılan Dosya Adı

en: Only export selected items
tr: Sadece dışa aktarılmış öğeler

en: Export %s
tr: Dışa aktarma %s

en: Cancel Export
tr: Dışa Aktarmayı İptal Et

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all content currently on this page.
tr: Önceden dışa aktarılmış bir %s dosyasını içe aktarmak, bu sayfadaki tüm mevcut içeriğin üzerine yazacaktır.

en: Select a previously-exported Divi Builder Layouts file to begin importing items. Large collections of image-heavy exports may take several minutes to upload.
tr: Öğeleri içe aktarmaya başlamak için önceden dışa aktarılmış bir Divi Builder Layouts dosyası seçin. Görüntü ağırlıklı dışa aktarmaların büyük koleksiyonlarını yüklemek birkaç dakika sürebilir.

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all current data. Please proceed with caution!
tr: Önceden dışa aktarılmış bir %s dosyasını içe aktarmak tüm geçerli verilerin üzerine yazacak. Lütfen dikkatle ilerleyin!

en: Select File To Import
tr: İçe Aktarmak İçin Dosya Seçin

en: No File Selected
tr: Dosya Seçilmedi

en: Choose File
tr: Dosya Seç

en: Download backup before importing
tr: İçe aktarmadan önce yedekleme indirin

en: Import %s
tr: %s'i İçe Aktar

en: Cancel Import
tr: İçe Aktarmayı İptal Et

en: Import & Export
tr: İçe Aktarma ve Dışa Aktarma

en: The export process failed. Please refresh the page and try again.
tr: Dışa aktarma işlemi başarısız oldu. Lütfen sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin.

en: %s: You cannot create a second instance of this class.
tr: %s: Bu sınıfın ikinci bir örneğini oluşturamazsınız.

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
tr: <em>Ürün güncellemeleri alabilir duruma gelmeden önce, Elegant Themes aboneliğinizi doğrulamalısınız. Bunu yapmak için, hem Elegant Themes Kullanıcı Adınızı hem de Elegant Themes API Anahtarınızı temanızdaki ve eklenti ayarlarınızdaki Güncellemeler Sekmesine girmeniz gerekir. API Anahtarınızın yerini tespit etmek için, Elegant Themes hesabınızda <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">oturum açın</a> ve <strong>Hesap > API Anahtarı</strong> sayfasına gidin.  <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Buradan daha fazla bilgi alın</a></em>. Hala bu mesajı alıyorsanız, Kullanıcı Adınızın ve API Anahtarınızın doğru biçimde girilmiş olduğundan lütfen emin olun

en: Automatic updates currently unavailable. For all Elegant Themes products, please <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">authenticate your subscription</a> via the Updates tab in your theme & plugin settings to enable product updates. Make sure that your Username and API Key have been entered correctly.
tr: Şu anda otomatik güncellemeler kullanılabilir değil. Tüm Elegant Themes ürünleri için, ürün güncellemelerini etkinleştirmek üzere lütfen tema ve eklenti ayarlarınızdaki Güncellemeler sekmesi aracılığıyla <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">aboneliğinizi doğrulayın</a>. Kullanıcı Adınızın ve API Anahtarınızın doğru biçimde girilmiş olduğundan lütfen emin olun.

en: Your Elegant Themes subscription has expired. You must <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">renew your account</a> to regain access to product updates and support. To ensure compatibility and security, it is important to always keep your themes and plugins updated.
tr: Elegant Themes aboneliğinizin süresi doldu. Ürün güncellemelerine ve desteğe tekrar erişim kazanmak için, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">hesabınızı yenilemelisiniz</a>. Uyumluluk ve güvenliği güvence altına almak için, temalarınızı ve eklentilerinizi her zaman güncel tutmanız önemlidir.

en: API request failed, please try again.
tr: API isteği başarısız oldu, lütfen tekrar deneyin.

en: API request failed. API Key is required.
tr: API isteği başarısız oldu. API Anahtarı gerekli.

en: API Key
tr: API Anahtarı

en: Form ID
tr: Form Kimliği

en: Authorization Code
tr: Yetkilendirme Kodu

en: API Secret
tr: API Gizli

en: Public API Key
tr: Herkese Açık API Anahtarı

en: Private API Key
tr: Özel API Anahtarı

en: Account ID
tr: Hesap Kimliği

en: App Name
tr: Uygulama Adı

en: Successfully authorized. Subscribers count will be updated in background, please check back in %1$s %2$s
tr: Başarıyla yetkilendirildi. Abone olanların sayısı arka planda güncellenecektir, lütfen %1$s %2$s içinde tekrar kontrol edin

en: minute
tr: dakika

en: minutes
tr: dakika

en: Already subscribed
tr: Zaten abone olunmuş

en: You have signed up to a lot of lists very recently, please try again later
tr: Yakın zamanda çok fazla listeye kaydoldunuz, lütfen daha sonra tekrar deneyin

en: Opt-in
tr: Kabul Et

en: Mailster Newsletter Plugin is not enabled!
tr: Mailster Haber Bülteni Eklentisi etkin değil!

en: No lists were found. Please create a Mailster list first!
tr: Liste bulunamadı. Lütfen önce bir Mailster listesi oluşturun!

en: An error occurred. Please try again later.
tr: Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

en: APP ID
tr: APP Kimliği

en: Subscribed via
tr: Şunun aracılığıyla abone olundu

en: Organization ID
tr: Kurum Kimliği

en: Instance URL
tr: Örnek URL

en: Consumer Key
tr: Tüketici Anahtarı

en: Consumer Secret
tr: Tüketici Gizli Anahtarı

en: Organization ID cannot be empty
tr: Kurum Kimliği boş olamaz

en: An error occurred. Please try again.
tr: Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

en: Unknown Organization ID
tr: Bilinmeyen Kurum Kimliği

en: ERROR: Invalid arguments.
tr: HATA: Geçersiz bağımsız değişkenler.

en: A valid URL was not provided.
tr: Geçerli bir URL sunulmadı.

en: User has blocked requests through HTTP.
tr: Kullanıcı HTTP aracılığıyla yapılan istekleri engelledi.

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
tr: Çevrim içi dosya yürütmek için varış yeri dizini yok veya yazılabilir değil.

en: Once Monthly
tr: Ayda Bir Kez

en: Configuration Error
tr: Yapılandırma Hatası

en: Got it, thanks!
tr: Anladım, teşekkürler!
