Divi 1.0 - en to sr translation catalogue (66 entries)

en: The browser version you are currently using is outdated. Please update to the newest version.
sr: Verzija pregledača koji trenutno koristite je zastarela. Ažurirajte ga sa novijom verzijom.

en: You reached your server memory limit. Please try increasing your PHP memory limit.
sr: Dostigli ste limit memorije vašeg servera. Pokušajte da povećate limit vaše PHP memorije.

en: This file cannot be imported. It may be caused by file_uploads being disabled in your php.ini. It may also be caused by post_max_size or/and upload_max_filesize being smaller than file selected. Please increase it or transfer more substantial data at the time.
sr: Ova datoteka se ne može uvesti. Možda je uzrok to što je file_uploads onemogućeno u vašem php.ini. Takođe može biti prouzrokovano post_max_size ili/i time što je upload_max_filesize manja nego veličina datoteke koju ste odabrali. Povećajte je ili prenesite više značajnih podataka kad budete opet pokušali.

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
sr: Nevažeći format datoteke. Trebalo bi da otpremite JSON datoteku.

en: This file should not be imported in this context.
sr: Ovu datoteku ne bi trebalo uvesti u ovaj kontekst.

en: Import estimated time remaining: %smin
sr: Procenjeno preostalo vreme unošenja: %sminuta

en: Export estimated time remaining: %smin
sr: Procenjeno preostalo vreme izvoženja: %sminuta

en: Backup estimated time remaining: %smin
sr: Procenjeno preostalo vreme stvaranja rezervnih kopija: %sminuta

en: Portability
sr: Prenosivost

en: Export
sr: Izvezi

en: Import
sr: Uvezi

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different website.
sr: Izvoženje vašeg %s će stvoriti JSON datoteku koja može biti uvežena na drugu veb lokaciju.

en: Export File Name
sr: Izvezi ime datoteke

en: Only export selected items
sr: Izvezi samo odabrane stavke

en: Export %s
sr: Izvezi %s

en: Cancel Export
sr: Otkaži izvoz

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all content currently on this page.
sr: Uvoženje prethodno izvežene %s datoteke će zameniti sav sadržaj koji je trenutno na ovoj stranici.

en: Select a previously-exported Divi Builder Layouts file to begin importing items. Large collections of image-heavy exports may take several minutes to upload.
sr: Izaberite prethodno izveženu datoteku - Divi rasporedi izgrađivača, da biste počeli da uvozite stavke. Izvoženje velikih kolekcija sa velikim slikama može potrajati nekoliko minuta dok se ne otpreme.

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all current data. Please proceed with caution!
sr: Uvoženje prethodno izvežene %s datoteke će zameniti sve trenutne podatke. Nastavite sa oprezom!

en: Select File To Import
sr: Izaberite datoteku za uvoz

en: No File Selected
sr: Datoteka nije izabrana

en: Choose File
sr: Izaberi datoteku

en: Download backup before importing
sr: Preuzmite rezervne kopije pre uvoženja

en: Import %s
sr: Uvezi %s

en: Cancel Import
sr: Otkaži uvoz

en: Import & Export
sr: Uvoz & izvoz

en: The export process failed. Please refresh the page and try again.
sr: Proces izvoza nije uspeo. Osvežite stranicu i pokušajte ponovo.

en: %s: You cannot create a second instance of this class.
sr: %s: Ne možete napraviti drugu instancu ove klase.

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
sr: <em>Pre nego što možete da dobijate ažuriranja proizvoda, morate prvo da potvrdite identitet vaše Elegant Themes pretplate. Da biste ovo uradili, morate da unesete i vaše korisničko ime za Elegantne Teme i vaš API ključ za Elegant Themes u karticu za ažuriranje u vašim podešavanjima tema i dodatnih komponenti. Da biste locirali vaš API ključ, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">uloguj se</a>na vaš Elegant Themes nalog i pronađite <strong>Nalog> API ključ</strong> stranice. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Naučite više ovde</a></em>. Ako još uvek dobijate ovu poruku, uverite se da su vaše korisničko ime i API ključ pravilno uneti

en: Automatic updates currently unavailable. For all Elegant Themes products, please <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">authenticate your subscription</a> via the Updates tab in your theme & plugin settings to enable product updates. Make sure that your Username and API Key have been entered correctly.
sr: Automatska ažuriranja su trenutno nedostupna. Za sve Elegant Themes proizvode, <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">potvrdite identitet vaše pretplate</a>putem kartice za ažuriranja u vašim podešavanjima tema i dodatnih komponenti, da biste omogućili ažuriranja proizvoda. Postarajte se da su vaše korisničko ime i API ključ pravilno uneti.

en: Your Elegant Themes subscription has expired. You must <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">renew your account</a> to regain access to product updates and support. To ensure compatibility and security, it is important to always keep your themes and plugins updated.
sr: Vaša Elegant Themes pretplata je istekla. Morate <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">obnoviti svoj nalog</a> da biste ponovo dobili pristup ažuriranjima i podršci. Da biste obezbedili kompatibilnost i bezbednost, važno je da uvek držite vaše teme i dodatne komponente ažuriranim.

en: API request failed, please try again.
sr: Zahtev za API nije uspeo, pokušajte ponovo.

en: API request failed. API Key is required.
sr: Zahtev za API nije uspeo. Potreban je API ključ.

en: API Key
sr: API ključ

en: Form ID
sr: ID obrasca

en: Authorization Code
sr: Kod za autorizaciju

en: API Secret
sr: API tajna

en: Public API Key
sr: Javni API ključ

en: Private API Key
sr: Privatni API ključ

en: Account ID
sr: ID naloga

en: App Name
sr: Ime aplikacije

en: Successfully authorized. Subscribers count will be updated in background, please check back in %1$s %2$s
sr: Uspešno je autorizovano. Broj pretplatnika će biti ažuriran u pozadini, proverite ponovo za %1$s %2$s

en: minute
sr: minut

en: minutes
sr: minuta

en: Already subscribed
sr: Već ste se pretplatili

en: You have signed up to a lot of lists very recently, please try again later
sr: Prijavili ste se na dosta listi u skorije vreme, pokušajte ponovo kasnije

en: Opt-in
sr: Daj saglasnost

en: Mailster Newsletter Plugin is not enabled!
sr: Dodatna komponenta za Mailster Newsletter nije omogućena!

en: No lists were found. Please create a Mailster list first!
sr: Nijedna lista nije pronađena. Napravite prvo Mailster listu!

en: An error occurred. Please try again later.
sr: Desila se greška. Pokušajte ponovo kasnije.

en: APP ID
sr: ID aplikacije

en: Subscribed via
sr: Pretplaćeno putem

en: Organization ID
sr: Organizacioni ID

en: Instance URL
sr: URL instance

en: Consumer Key
sr: Potrošački ključ

en: Consumer Secret
sr: Potrošačka tajna

en: Organization ID cannot be empty
sr: Organizacioni ID ne sme biti prazan

en: An error occurred. Please try again.
sr: Desila se greška. Pokušajte ponovo kasnije.

en: Unknown Organization ID
sr: Nepoznat organizacioni ID

en: ERROR: Invalid arguments.
sr: GREŠKA: Nevažeći argumenti.

en: A valid URL was not provided.
sr: Važeći URL nije obezbeđen.

en: User has blocked requests through HTTP.
sr: Korisnik je blokirao zahtev kroz HTTP.

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
sr: Odredišni direktorijum za protok datoteke ne postoji ili se ne može napisati.

en: Once Monthly
sr: Jednom Mesečno

en: Configuration Error
sr: Greška u konfigurisanju

en: Got it, thanks!
sr: Razumem, hvala!
