Divi 1.0 - en to nl translation catalogue (67 entries)

en: The browser version you are currently using is outdated. Please update to the newest version.
nl: De browser versie die u momenteel gebruikt is verouderd. Gelieve te updaten naar de nieuwste versie.

en: You reached your server memory limit. Please try increasing your PHP memory limit.
nl: U heeft uw server geheugenlimiet bereikt. Probeer uw PHP-geheugenlimiet te verhogen.

en: This file cannot be imported. It may be caused by file_uploads being disabled in your php.ini. It may also be caused by post_max_size or/and upload_max_filesize being smaller than file selected. Please increase it or transfer more substantial data at the time.
nl: Dit bestand kan niet worden geïmporteerd. Het kan worden veroorzaakt doordat file_uploads is uitgeschakeld in uw php.ini. Het kan ook worden veroorzaakt doordat post_max_size en/of upload_max_filesize kleiner is dan het bestand dat is geselecteerd. Gelieve limiet te verhogen of meer substantiële gegevens over te dragen.

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
nl: Ongeldige bestandsindeling. Je moet een JSON bestand uploaden.

en: This file should not be imported in this context.
nl: Dit bestand moet niet in deze context worden geïmporteerd.

en: Import estimated time remaining: %smin
nl: Geschatte resterende tijd van importeren: %smin

en: Export estimated time remaining: %smin
nl: Geschatte resterende tijd van exporteren: %smin

en: Backup estimated time remaining: %smin
nl: Geschatte resterende tijd van backup: %smin

en: Portability
nl: Draagbaarheid

en: Export
nl: Exporteren

en: Import
nl: Importeren

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different website.
nl: Exporteren van %s zal een JSON bestand creëren dat in een andere website kan worden geïmporteerd.

en: Export File Name
nl: Exporteer bestandsnaam

en: Only export selected items
nl: Exporteer alleen geselecteerde artikelen

en: Export %s
nl: Exporteer %s

en: Cancel Export
nl: Export annuleren

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all content currently on this page.
nl: Het importeren van een eerder uitgevoerd %s bestand zal alle inhoud op deze pagina overschrijven.

en: Select a previously-exported Divi Builder Layouts file to begin importing items. Large collections of image-heavy exports may take several minutes to upload.
nl: Selecteer een eerder uitgevoerd Divi Builder Layouts-bestand om te beginnen met het importeren van items. Grote collecties kunnen enkele minuten duren om te uploaden.

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all current data. Please proceed with caution!
nl: Het importeren van een eerder uitgevoerd %s bestand zal alle huidige gegevens overschrijven. Ga verder met de nodige voorzichtigheid!

en: Select File To Import
nl: Selecteer bestand om te importeren

en: No File Selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: Choose File
nl: Kies bestand

en: Download backup before importing
nl: Download back-up voor het importeren

en: Import %s
nl: Importeer %s

en: Cancel Import
nl: Import annuleren

en: Import & Export
nl: Importeer & Exporteer

en: The export process failed. Please refresh the page and try again.
nl: Het exportproces is mislukt. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: %s: You cannot create a second instance of this class.
nl: %s: Je kunt geen tweede examplaar van deze klasse creëren.

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
nl: <em>Voordat je productupdates kunt ontvangen, moet je je abonnement op Elegant Themes eerst authenticeren. Om dit te doen, moet je zowel je Elegant Themese-gebruikersnaam als je Elegant Themes API-sleutel invoeren in het tabblad Updates in de instellingen van je thema en plugin. <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">Log in</a> op je Elegant Themes-account om je API Key te vinden en navigeer naar de <strong>Account > API-sleutel</strong>-pagina. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Meer informatie vind je hier</a></em>. Als je dit bericht nog steeds krijgt, controleer dan of je gebruikersnaam en API-sleutel correct zijn ingevoerd.

en: Automatic updates currently unavailable. For all Elegant Themes products, please <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">authenticate your subscription</a> via the Updates tab in your theme & plugin settings to enable product updates. Make sure that your Username and API Key have been entered correctly.
nl: Automatische updates momenteel niet beschikbaar. Voor alle Elegant Themes-producten dien je je <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">abonnement te authenticeren</a> via het tabblad Updates in de instellingen van je thema en plugin om productupdates in te schakelen. Controleer of je gebruikersnaam en API-sleutel correct zijn ingevoerd.

en: Your Elegant Themes subscription has expired. You must <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">renew your account</a> to regain access to product updates and support. To ensure compatibility and security, it is important to always keep your themes and plugins updated.
nl: Je Elegant Themes-abonnement is verlopen. Je moet <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">je account verlengen</a> om weer toegang te krijgen tot productupdates en support. Om zeker te zijn van compatibiliteit en veiligheid, is het belangrijk om je thema's en plugins altijd bijgewerkt te houden.

en: API request failed, please try again.
nl: API-verzoek mislukt. Probeer het nogmaals.

en: API request failed. API Key is required.
nl: API-verzoek mislukt. API-sleutel is vereist.

en: API Key
nl: API-sleutel

en: API URL
nl: API-URL

en: Form ID
nl: Formulier-id

en: Authorization Code
nl: Authorizatiecode

en: API Secret
nl: API-geheim

en: Public API Key
nl: Openbare API-sleutel

en: Private API Key
nl: Persoonlijke API-sleutel

en: Account ID
nl: Account-id

en: App Name
nl: App-naam

en: Successfully authorized. Subscribers count will be updated in background, please check back in %1$s %2$s
nl: Succesvol geauthorizeerd. Aantal abonnementen wordt op de achtergrond bijgewerkt. Controleer over %1$s %2$s

en: minute
nl: minuten

en: minutes
nl: minuten

en: Already subscribed
nl: Al geabonneerd

en: You have signed up to a lot of lists very recently, please try again later
nl: Je hebt je recent voor veel lijsten aangemeld. Probeer het later nogmaals.

en: Opt-in
nl: Inschrijven

en: Mailster Newsletter Plugin is not enabled!
nl: Mailster-nieuwsbriefplugin is niet ingeschakeld!

en: No lists were found. Please create a Mailster list first!
nl: Er zijn geen lijsten gevonden. Maak eerst eenMailster-lijst!

en: An error occurred. Please try again later.
nl: Er is iets misgegaan. Probeer het later nogmaals.

en: APP ID
nl: APP-ID

en: Subscribed via
nl: Geabonneerd via

en: Organization ID
nl: Organisatie-id

en: Instance URL
nl: Exemplaar-URL

en: Consumer Key
nl: Consumentsleutel

en: Consumer Secret
nl: Consumentgeheim

en: Organization ID cannot be empty
nl: Organisatie-id mag niet leeg zijn

en: An error occurred. Please try again.
nl: Er is iets misgegaan. Probeer het later nogmaals.

en: Unknown Organization ID
nl: Onbekende organisatie-id

en: ERROR: Invalid arguments.
nl: FOUT: Ongeldige argumenten.

en: A valid URL was not provided.
nl: Er is geen geldige URL ingevoerd.

en: User has blocked requests through HTTP.
nl: Gebruiker heeft verzoeken via HTTP geblokkeerd.

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
nl: Doelmap voor bestandstreaming bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Once Monthly
nl: Eens per maand

en: Configuration Error
nl: Configuratiefout

en: Got it, thanks!
nl: Begrepen, bedankt!
