Divi 1.0 - en to nb translation catalogue (66 entries)

en: The browser version you are currently using is outdated. Please update to the newest version.
nb: Nettleserversjonen du bruker for øyeblikket er utdatert. Vennligst oppdater til den nyeste versjonen.

en: You reached your server memory limit. Please try increasing your PHP memory limit.
nb: Du har nådd minnegrensen for serveren din. Vennligst prøv å øke din PHP minnegrense.

en: This file cannot be imported. It may be caused by file_uploads being disabled in your php.ini. It may also be caused by post_max_size or/and upload_max_filesize being smaller than file selected. Please increase it or transfer more substantial data at the time.
nb: Denne filen kan ikke bli importert. Det kan være fordi file_uploads er deaktivert i din php.ini. Det kan også være fordi post_max_size og/eller upload_max_filesize er mindre enn den valgte filen. Vennligst øk den eller overfør mer omfattende data.

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
nb: Ugyldig filformat. Du bør laste opp en JSON-fil.

en: This file should not be imported in this context.
nb: Denne filen bør ikke importeres i denne konteksten.

en: Import estimated time remaining: %smin
nb: Antatt tid som gjenstår for importering: %s min

en: Export estimated time remaining: %smin
nb: Antatt tid som gjenstår for eksportering: %s min

en: Backup estimated time remaining: %smin
nb: Antatt tid som gjenstår for backup: %s min

en: Portability
nb: Portabilitet

en: Export
nb: Eksport

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different website.
nb: Eksportering av din %s vil opprette en JSON-fil som kan importeres til en annen nettside.

en: Export File Name
nb: Eksporter filnavn

en: Only export selected items
nb: Eksporter kun valgte gjenstander

en: Export %s
nb: Eksport %s

en: Cancel Export
nb: Avbryt eksportering

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all content currently on this page.
nb: Importering av en tidligere eksportert %s-fil vil overskrive alt innhold som for øyeblikket er på denne siden.

en: Select a previously-exported Divi Builder Layouts file to begin importing items. Large collections of image-heavy exports may take several minutes to upload.
nb: Velg en tidligere eksportert Divi Builder Layouts-fil for å begynne å importere gjenstander. Større samlinger av bilderike eksporter kan ta flere minutter å laste opp.

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all current data. Please proceed with caution!
nb: Importering av en tidligere eksportert %s-fil vil overskrive all gjeldende data. Vennligst fortsett med varsomhet.

en: Select File To Import
nb: Velg fil å importere

en: No File Selected
nb: Ingen fil valgt

en: Choose File
nb: Velg fil

en: Download backup before importing
nb: Last ned backup før import

en: Import %s
nb: Importer %s

en: Cancel Import
nb: Avbryt importering

en: Import & Export
nb: Importer & Eksporter

en: The export process failed. Please refresh the page and try again.
nb: Eksporteringsprosessen mislyktes. Vennligs oppdater siden og prøv igjen.

en: %s: You cannot create a second instance of this class.
nb: %s: Du kan ikke lage en instans til av denne klassen.

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
nb: <em>Før du kan motta produktoppdateringer, må du først autentisere Elegant Themes-abonnementet ditt. For å gjøre dette, må du oppgi bade Elegant Themes-brukernavnet ditt og Elegant Themes-API-nøkkelen din i fanen Oppdateringer i temaet ditt og innstikksinnstillingene dine. For å finne API-nøkkelen din, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">logg inn</a> på Elegant Themes-kontoen din og gå til siden <strong>Konto > API-nøkkel</strong>. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Lær mer her</a></em>. Hvis du fortsetter å få denne meldingen, vennligst forsikre deg om at brukernavnet ditt og API-nøkkelen din har blitt skrevet inn riktig

en: Automatic updates currently unavailable. For all Elegant Themes products, please <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">authenticate your subscription</a> via the Updates tab in your theme & plugin settings to enable product updates. Make sure that your Username and API Key have been entered correctly.
nb: Automatiske oppdateringer er for øyeblikket utilgjengelige. For alle Elegant Themes-produkter, vennligst <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">autentiser abonnementet ditt</a> via fanen Oppdateringer i temaet ditt & innstikksinnstillingene dine for å aktivere produktoppdateringer. Forsikre deg om at brukernavnet ditt og API-nøkkelen din har blitt skrevet inn riktig.

en: Your Elegant Themes subscription has expired. You must <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">renew your account</a> to regain access to product updates and support. To ensure compatibility and security, it is important to always keep your themes and plugins updated.
nb: Elegant Themes-abonnementet ditt har utløpt. Du må <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">fornye kontoen din</a> for å gjenopprette tilgang til produktoppdateringer og brukerstøtte. For å være sikret kompatibilitet og sikkerhet, er det viktig å alltid holde temaene og innstikkene dine oppdaterte.

en: API request failed, please try again.
nb: API-forespørsel mislyktes. Vennligst prøv igjen.

en: API request failed. API Key is required.
nb: API-forespørsel mislyktes. API-nøkkel kreves.

en: API Key
nb: API-nøkkel

en: API URL
nb: API-adresse

en: Form ID
nb: Skjema-ID

en: Authorization Code
nb: Godkjenningskode

en: API Secret
nb: API-hemmelighet

en: Public API Key
nb: Offentlig API-nøkkel

en: Private API Key
nb: Privat API-nøkkel

en: Account ID
nb: Konto-ID

en: App Name
nb: Appnavn

en: Successfully authorized. Subscribers count will be updated in background, please check back in %1$s %2$s
nb: Godkjenning vellykket. Abonnenttall vil bli oppdatert i bakgrunnen. Vennligst sjekk innom igjen om %1$s %2$s

en: minute
nb: minutt

en: minutes
nb: minutter

en: Already subscribed
nb: Allerede påmeldt

en: You have signed up to a lot of lists very recently, please try again later
nb: Du har registrert deg på mange lister svært nylig. Vennligst prøv igjen senere

en: Opt-in
nb: Meld deg på

en: Mailster Newsletter Plugin is not enabled!
nb: Mailster-nyhetsbrevinnstikket er ikke aktivert!

en: No lists were found. Please create a Mailster list first!
nb: Ingen lister ble funnet. Vennligst opprett en Mailster-liste først!

en: An error occurred. Please try again later.
nb: En feil oppstod. Vennligst prøv igjen senere.

en: APP ID
nb: APP-ID

en: Subscribed via
nb: Påmeldt via

en: Organization ID
nb: Organisasjons-ID

en: Instance URL
nb: Instansadresse

en: Consumer Key
nb: Forbrukernøkkel

en: Consumer Secret
nb: Forbrukerhemmelighet

en: Organization ID cannot be empty
nb: Organisasjons-ID kan ikke være tom

en: An error occurred. Please try again.
nb: En feil oppstod. Vennligst prøv igjen senere.

en: Unknown Organization ID
nb: Ukjent organisasjons-ID

en: ERROR: Invalid arguments.
nb: FEIL: Ugyldige argumenter.

en: A valid URL was not provided.
nb: En gyldig URL ble ikke gitt.

en: User has blocked requests through HTTP.
nb: Brukeren har blokkert HTTP-forespørsler.

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
nb: Målkatalogen for filstrømming finnes ikke eller er ikke skrivbar.

en: Once Monthly
nb: En gang i måneden

en: Configuration Error
nb: Konfigurasjonsfeil

en: Got it, thanks!
nb: Sjønner, takk!
