Divi 1.0 - en to ms translation catalogue (65 entries)

en: The browser version you are currently using is outdated. Please update to the newest version.
ms: Versi pelayar yang anda gunakan sekarang sudah lapuk. Sila kemas kini ke versi terbaru.

en: You reached your server memory limit. Please try increasing your PHP memory limit.
ms: Anda telah mencapai had ingatan pelayan anda. Sila tambahkan had ingatan PHP anda.

en: This file cannot be imported. It may be caused by file_uploads being disabled in your php.ini. It may also be caused by post_max_size or/and upload_max_filesize being smaller than file selected. Please increase it or transfer more substantial data at the time.
ms: Fail ini tidak boleh diimport. Ia mungkin disebabkan file_uploads telah dilumpuhkan dalam php.ini anda. Ia juga mungkin disebabkan post_max_size atau/dan upload_max_filesize lebih kecil daripada fail yang telah dipilih. Sila tambah atau pindahkan data yang lebih besar buat masa sekarang.

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
ms: Format Fail tidak sah. Anda sepatutnya memuat naik fail JSON

en: This file should not be imported in this context.
ms: Fail ini tidak sepatutnya diimport dalam konteks ini.

en: Import estimated time remaining: %smin
ms: Anggaran masa import yang tinggal: %smin

en: Export estimated time remaining: %smin
ms: Anggaran masa eksport yang tinggal: %smin

en: Backup estimated time remaining: %smin
ms: Anggaran masa penyalinan yang tinggal: %smin

en: Portability
ms: Mudah alih

en: Export
ms: Eksport

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different website.
ms: Mengeksport %s anda akan mencipta fail JSON yang boleh diimport ke tapak web yang berbeza.

en: Export File Name
ms: Nama Fail Eksport

en: Only export selected items
ms: Eksport butiran terpilih sahaja

en: Export %s
ms: Eksport %s

en: Cancel Export
ms: Batal Eksport

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all content currently on this page.
ms: Mengimport fail %s yang telah dieksport sebelum ini akan menulis ganti semua kandungan yang ada pada halaman ini.

en: Select a previously-exported Divi Builder Layouts file to begin importing items. Large collections of image-heavy exports may take several minutes to upload.
ms: Pilih fail Divi Builder yang telah dieksport sebelum ini untuk mula mengimport butiran. Mengeksport koleksi imej berat yang besar akan mengambil masa beberapa minit untuk memuat naik.

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all current data. Please proceed with caution!
ms: Mengimport fail %s yang telah dieksport sebelum ini akan menulis ganti semua data yang ada. Sila teruskan dengan berhat-hati!

en: Select File To Import
ms: Pilih Fail untuk mengimport

en: No File Selected
ms: Tiada fail telah dipilih

en: Choose File
ms: Pilih Fail

en: Download backup before importing
ms: Muat turun penyalinan sebelum mengimport

en: Cancel Import
ms: Batal Import

en: Import & Export
ms: Import & Eksport

en: The export process failed. Please refresh the page and try again.
ms: Proses mengeksport gagal. Sila segarkan semula halaman dan cuba sekali lagi.

en: %s: You cannot create a second instance of this class.
ms: %s: Anda tidak boleh menghasilkan contoh kedua bagi kelas ini.

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
ms: <em>Sebelum anda boleh menerima kemas kini produk, anda perlu mengesahkan langganan Elegant Themes anda terlebih dahulu. Untuk berbuat demikian, anda perlu memasukkan kedua-dua Nama Pengguna dan Kekunci API Elegant Themes anda ke dalam Tab Kemas Kini dalam tetapan plug-in dan tema anda. Untuk menjejaki Kekunci API anda, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">sila log masuk</a> ke akaun Elegant Themes anda dan pergi ke laman <strong>Akaun > Kekunci API</strong>. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Pelajari lebih lanjut tentangnya di sini</a></em>. Jika anda masih menerima mesej ini, sila pastikan yang Nama Pengguna dan Kekunci API anda telah dimasukkan dengan betul

en: Automatic updates currently unavailable. For all Elegant Themes products, please <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">authenticate your subscription</a> via the Updates tab in your theme & plugin settings to enable product updates. Make sure that your Username and API Key have been entered correctly.
ms: Kemas kini automatik tidak tersedia pada ketika ini. Untuk semua produk Elegant Themes, sila <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">sahkan langganan anda</a> melalui Tab Kemas Kini dalam tetapan tema & plug-in anda untuk mendayakan kemas kini produk. Pastikan yang Nama Pengguna dan Kekunci API anda telah dimasukkan dengan betul.

en: Your Elegant Themes subscription has expired. You must <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">renew your account</a> to regain access to product updates and support. To ensure compatibility and security, it is important to always keep your themes and plugins updated.
ms: Langganan Elegant Themes anda telah tamat. Anda mesti <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">memperbaharui akaun anda</a> untuk mendapatkan akses kepada kemas kini dan khidmat bantuan produk. Untuk memastikan keserasian dan keselamatan, adalah penting untuk sentiasa mengemaskini tema dan plug-in anda.

en: API request failed, please try again.
ms: Permintaan API gagal, sila cuba lagi.

en: API request failed. API Key is required.
ms: Permintaan API gagal. Kekunci API diperlukan.

en: API Key
ms: Kekunci API

en: API URL
ms: URL API

en: Form ID
ms: ID Borang

en: Authorization Code
ms: Kod Pengesahan

en: API Secret
ms: Rahsia API

en: Public API Key
ms: Kekunci API Awam

en: Private API Key
ms: Kekunci API Peribadi

en: Account ID
ms: ID Akaun

en: App Name
ms: Nama Aplikasi

en: Successfully authorized. Subscribers count will be updated in background, please check back in %1$s %2$s
ms: Berjaya disahkan. Kiraan pelanggan akan dikemaskini pada bahagian latar, sila semak kembali dalam masa %1$s %2$s

en: minute
ms: minit

en: minutes
ms: minit

en: Already subscribed
ms: Telah dilanggan

en: You have signed up to a lot of lists very recently, please try again later
ms: Anda telah mendaftar kepada banyak senarai baru-baru ini, sila cuba lagi kemudian

en: Opt-in
ms: Pilih-masuk

en: Mailster Newsletter Plugin is not enabled!
ms: Plug-in Mailster Newsletter tidak didayakan!

en: No lists were found. Please create a Mailster list first!
ms: Tiada senarai ditemui. Sila hasilkan senarai Mailster terlebih dahulu!

en: An error occurred. Please try again later.
ms: Berlaku ralat. Sila cuba lagi kemudian.

en: APP ID
ms: ID APLIKASI

en: Subscribed via
ms: Dilanggan melalui

en: Organization ID
ms: ID Organisasi

en: Instance URL
ms: URL Contoh

en: Consumer Key
ms: Kekunci Pengguna

en: Consumer Secret
ms: Rahsia Pengguna

en: Organization ID cannot be empty
ms: ID Organisasi tidak boleh kosong

en: An error occurred. Please try again.
ms: Berlaku ralat. Sila cuba lagi kemudian.

en: Unknown Organization ID
ms: ID Organisasi Tidak Diketahui

en: ERROR: Invalid arguments.
ms: RALAT: Hujah tidak sah.

en: A valid URL was not provided.
ms: URL yang sah tidak diberikan.

en: User has blocked requests through HTTP.
ms: Pengguna telah menyekat permintaan menerusi HTTP.

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
ms: Direktori destinasi untuk penstriman fail tidak wujud atau tidak boleh ditulis.

en: Once Monthly
ms: Sekali Setiap Bulan

en: Configuration Error
ms: Ralat Konfigurasi

en: Got it, thanks!
ms: Faham, terima kasih!
