Divi 1.0 - en to bg translation catalogue (66 entries)

en: The browser version you are currently using is outdated. Please update to the newest version.
bg: Версията на браузъра, която използвате в момента, е остаряла. Моля, актуализирайте я към по-нова версия.

en: You reached your server memory limit. Please try increasing your PHP memory limit.
bg: Достигнахте лимита на паметта на вашия сървър. Моля, опитайте да увеличите лимита на вашата PHP памет.

en: This file cannot be imported. It may be caused by file_uploads being disabled in your php.ini. It may also be caused by post_max_size or/and upload_max_filesize being smaller than file selected. Please increase it or transfer more substantial data at the time.
bg: Този файл не може да бъде импортиран. Това може да е причинено от по-малкия размер на file_uploads being disabled in your php.ini. Също така може да е причинено от по-малкия размер на post_max_size or/and upload_max_filesize от избрания файл. Моля , увеличете размера или прехвърлете по-съществени данни.

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
bg: Невалиден формат на файла. Трябва да качите JSON файл.

en: This file should not be imported in this context.
bg: Този файл не трябва да се импортира в този контекст.

en: Import estimated time remaining: %smin
bg: За импортирането остават приблизително: %s минути

en: Export estimated time remaining: %smin
bg: За експортирането остават приблизително: %s минути

en: Backup estimated time remaining: %smin
bg: За архивирането остават приблизително: %s минути

en: Portability
bg: Преносимост

en: Export
bg: Експортиране

en: Import
bg: Импортиране

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different website.
bg: Експортирането на вашите %s ще създаде JSON файл, който може да бъде импортиран на различен уеб сайт.

en: Export File Name
bg: Име на експортирания файл

en: Only export selected items
bg: Експортирай само избрани елементи

en: Export %s
bg: Експортиране %s

en: Cancel Export
bg: Отмяна на експортирането

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all content currently on this page.
bg: Импортиране на предварително експортиран %s ще презапише цялото съдържание, което в момента се намира на тази страница.

en: Select a previously-exported Divi Builder Layouts file to begin importing items. Large collections of image-heavy exports may take several minutes to upload.
bg: Изберете експортираните преди това оформления на Divi Builder, за да започнете да импортирате елементи. Големи колекции от наситени с изображения експортирания могат да отнемят няколко минути за качване.

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all current data. Please proceed with caution!
bg: Импортиране на експортирания преди това %s файл ще презапише всичките текущи данни. Моля, процедирайте внимателно!

en: Select File To Import
bg: Изберете файл за импортиране

en: No File Selected
bg: Няма избран файл

en: Choose File
bg: Изберете файл

en: Download backup before importing
bg: Изтеглете архива преди импортирането

en: Import %s
bg: Импортиране %s

en: Cancel Import
bg: Отмяна на импортирането

en: Import & Export
bg: Импортиране & експортиране

en: The export process failed. Please refresh the page and try again.
bg: Процесът на експортиране неуспешен. Моля, обновете страницата и опитайте отново.

en: %s: You cannot create a second instance of this class.
bg: %s: Не може да създадете второ копие на този клас.

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
bg: <em>Преди да можете да получавате актуализации на продукта, първо трябва да удостоверите вашия абонамент за Elegant Themes. За да направите това, трябва да въведете вашето потребителско име и API ключ за Elegant Themes в раздела „Актуализации“ в настройките на темата и приставката. За да намерите вашия API ключ, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">влезте</a> във вашия профил в Elegant Themes и отидете до страницата <strong>Профил > API ключ</strong>. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Научете повече тук</a></em>. Ако все още получавате това съобщение, уверете се, че вашето потребителско име и API ключ са въведени правилно.

en: Automatic updates currently unavailable. For all Elegant Themes products, please <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">authenticate your subscription</a> via the Updates tab in your theme & plugin settings to enable product updates. Make sure that your Username and API Key have been entered correctly.
bg: Автоматичните актуализации не са достъпни в момента. За всички продукти Elegant Themes, моля <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">удостоверете абонамента си</a> чрез раздела „Актуализации“ в настройките за темата и приставките, за да активирате актуализации на продукта. Уверете се, че вашето потребителско име и API ключ са въведени правилно.

en: Your Elegant Themes subscription has expired. You must <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">renew your account</a> to regain access to product updates and support. To ensure compatibility and security, it is important to always keep your themes and plugins updated.
bg: Вашият абонамент за Elegant Themes изтече. Трябва да <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">подновите профила си</a>, за да възстановите достъпа до актуализации и поддръжка на продукта. За гарантиране на съвместимост и сигурност, е важно винаги да актуализирате темите и приставките си.

en: API request failed, please try again.
bg: Заявката за API не бе успешна, моля опитайте отново.

en: API request failed. API Key is required.
bg: Заявката за API не бе успешна. Необходим е API ключ.

en: API Key
bg: API ключ

en: API URL
bg: API адрес

en: Form ID
bg: ИД на формуляр

en: Authorization Code
bg: Удостоверяващ код

en: API Secret
bg: API тайна

en: Public API Key
bg: Публичен API ключ

en: Private API Key
bg: Частен API ключ

en: Account ID
bg: ИД на профил

en: App Name
bg: Име на приложението

en: Successfully authorized. Subscribers count will be updated in background, please check back in %1$s %2$s
bg: Успешно удостоверяване. Броят на абонатите ще се актуализира във фонов режим, моля проверете отново след %1$s %2$s

en: minute
bg: минута

en: minutes
bg: минути

en: Already subscribed
bg: Вече сте абонирани

en: You have signed up to a lot of lists very recently, please try again later
bg: В последно време сте се регистрирали в много списъци, моля опитайте отново по-късно

en: Opt-in
bg: Включване

en: Mailster Newsletter Plugin is not enabled!
bg: Приставката Mailster Newsletter не е активирана!

en: No lists were found. Please create a Mailster list first!
bg: Не са намерени списъци. Моля, първо създайте списък с Mailster!

en: An error occurred. Please try again later.
bg: Възникна грешка. Моля, опитайте отново по-късно.

en: Subscribed via
bg: Абониран чрез

en: Organization ID
bg: ИД на организация

en: Instance URL
bg: URL адрес на инстанция

en: Consumer Key
bg: Потребителски ключ

en: Consumer Secret
bg: Потребителска тайна

en: Organization ID cannot be empty
bg: ИД на организация не може да бъде празно

en: An error occurred. Please try again.
bg: Възникна грешка. Моля, опитайте отново по-късно.

en: Unknown Organization ID
bg: Неизвестен ИД на организация

en: ERROR: Invalid arguments.
bg: ГРЕШКА: Невалидни аргументи.

en: A valid URL was not provided.
bg: Не е предоставен валиден URL адрес.

en: User has blocked requests through HTTP.
bg: Потребителят е блокирал заявките чрез HTTP.

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
bg: Целевата директория за поточно предаване на файлове не съществува или не може да се пише в нея.

en: Once Monthly
bg: Веднъж месечно

en: Configuration Error
bg: Грешка при конфигурирането

en: Got it, thanks!
bg: Разбрах, благодаря!
